Cocktail

Další informace o Ko Chang

Zajímá vás, kam vyrazit na Ko Chang? Pak se podívejte do stejnojmenné sekce. Na stránce Více o Ko Chang najdete základní informace, které byste měli při cestě na Ko Chang znát. Na následujících pak řádcích přidáváme další várku věcí, které by se vám při cestě sem mohly hodit.

  • Ko Chang je součástí mořského národního parku. Proto se připravte na to, že po vás hned po připlutí budou chtít poplatek za vstup. Pokud stvrzenku ztratíte a narazíte na kontrolu, tak budete celou výši vstupného platit znovu.
  • rájem baťůžkářů na Ko Chang je pláž Hat Tha Nam, které se tady občas přezdívá „Osamělá zátoka“.
  • mimo hlavní sezonu většina resortů na západní straně hlavního ostrova Ko Chang zavírá. Dílem díky zatažené obloze, dílem kvůli nebezpečnému proudění, které tady v tuto část roku vzniká. Vysoké vlny a spodní proud často překvapí i velmi zkušené plavce.
  • pokud máte pro strach uděláno, vydejte se do Zátoky ducha a možná se vám zjeví duch ženy, který tady prý po nocích bloudí pláží.
  • v posledních letech na Ko Chang rychle rostou ceny za ubytování. Dříve souostroví platilo za jednu z nejlevnějších destinací, to dnes už ale bohužel neplatí.
  • na východním pobřeží je jen minimum resortů. Za to je tam bohatý porost mangrove, který vybízí k tomu půjčit si kajak a strávit odpoledne ve spleti kořenů a větví.

Poznejte Thajsko více

další oblasti Thajska »

Partneři

Logo ESO travel

Zájezdy do Thajska i dalších exotických destinací Vám nabízí cestovní kancelář ESO travel, spolehlivý partner pro Vaši vysněnou dovolenou.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@thajsko-ko-chang.cz